Минулого року держкомпанія планувала отримати близько 11,5 млрд грн прибутку, а замість цього показала збиток у 19 млрд.

 
В уряді відповіли на звинувачення про нелегітимність звільнення глави Нафтогазу Андрія Коболєва і зміну наглядової ради Нафтогаз України. Кабмін дотримувався процедури, повідомив у своєму Telegram міністр Кабміну Олег Немчінов.
 
"Зараз багато хто обговорює, чи порушив Кабінет Міністрів України свої повноваження під час звільнення попереднього голови правління НАК Нафтогаз в частині корпоративної культури?", - написав Немчінов.
 
Він додав, що корпоратизація управління держпідприємствами "покликана поліпшити управління підприємствами державного сектору, зробити їх більш ефективними".
 
"У ситуації з НАК Нафтогаз збитки і невиконання планів щодо зростання видобутку газу - факт нашої реальності (трохи цифр про 11,5 млрд плану прибутку і 19 млрд збитків в результаті). У такій ситуації уряд не мав права на бездіяльність", - зазначив Немчінов.
 
Міністр підкреслив, що уряд дотримувався процедури. За його словами, було прийнято рішення про перезавантаження наглядової ради і зміну керівника.
 
"Наглядова рада продовжить працювати... Ми повинні пам'ятати, що державні компанії - належать державі, це те, що повинно працювати в інтересах всього суспільства", - резюмував Немчінов.

Поделиться в соц. сетях: