Через особливості логістичного розміщення Луганської ТЕС постачання енергетичного вугілля туди можливе лише з Росії.

Україна одержала перші 60 вагонів вугілля для Луганської ТЕС. Про це напередодні повідомила представник української делегації у ТКГ з Донбасу Вікторія Страхова на своїй сторінці у Facebook.

"Перші 60 вагонів вугілля для Луганської ТЕС зайшли в Україну. Тепер можна бути впевненою, що місто Щастя та прилеглі населені пункти будуть щасливими хоча б у плані тепла", – написала вона.

Як уточнює Інтерфакс-Україна, Раніше Страхова повідомляла, що через особливості логістичного розміщення Луганської ТЕС постачання енергетичного вугілля туди можливе лише з Росії, зокрема це стосується антрациту з Ростовської області. Оскільки імпорт антрациту з РФ квотується, Страхова порушила питання пріоритетності квот для ЛуТЕС.

При цьому ЛуТЕС не лише забезпечує теплом та електроенергією мешканців Луганської області, але й живить енергією Попаснянський водоканал, який забезпечує водою мешканців по обидва боки лінії розмежування.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня 2021 року Росія припинила постачати Україні енергетичне вугілля через зростання внутрішнього попиту в осінньо-зимовий період.

А напередодні міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що РФ блокує постачання енергетичного вугілля з Казахстану, законтрактованого Центренерго.

Поделиться в соц. сетях: