Зеленський вважає, що російський диктатор Путін свідомо "розпалює пожежі" по всьому світу, які ризикують вийти з-під контролю, якщо його не зупинити.

Президент Володимир Зеленський заявив, що війна в Україні може перерости у Третю світову війну, адже РФ розпалює конфлікти по всьому світу. Про це він сказав в інтерв'ю таблоїду The Sun.

За словами Зеленського, війна в Ізраїлі була "дуже великим бажанням" Росії, та що РФ допомагала тренувати бойовиків ХАМАС. Він наголосив, що Росія й Іран є партнерами.

На думку президента, російський диктатор Володимир Путін свідомо "розпалює пожежі" по всьому світу, які ризикують вийти з-під контролю, якщо його не зупинити.

"Китай може тиснути на Росію більше. Я не бачу, щоб Китай був зацікавлений у Близькому Сході, як Росія й Іран. Я не думаю, що Китай зацікавлений у тому, щоб допомагати Росії окупувати Україну. Все не просто… Україна сьогодні перебуває в центрі цих глобальних ризиків Третьої світової війни. І я дійсно думаю, що Росія буде тиснути доти, доки Сполучені Штати і Китай разом не скажуть їм дуже, дуже серйозно, щоб вони забиралися геть із території…Росія зараз не відчуває, що весь світ проти неї. Ми справді думаємо, що вони готуються зараз на Балканах, вони роблять нові кроки. І ми думаємо, що вони намагаються підготувати або навіть навчити деяких людей. І я думаю, вони не закінчать. Ідея полягає в тому, щоб почати один конфлікт, розпалити нові пожежі… Я думаю, ідея (Росії) полягає в дестабілізації завдяки новим осередкам вогню", - заявив Зеленський.

Він підкреслив, що Київ стикається з багатьма проблемами, серед яких і брак підтримки у Конгресі США. Він визнав, що ситуація на Близькому Сході не допомагає Україні.

Зеленський вважає, що якщо Росія переможе Україну, то наступними будуть країни НАТО.