Президент України подякував прем'єр-міністру і народу Нідерландів за потужну підтримку, зокрема з ППО із коаліцією F-16.

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні до народу в п’ятницю, 1 березня, підбив підсумки дня, зокрема повідомив про новий пакет допомоги від Нідерландів і розповів про спільну з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте поїздку до Харкова.

"Сьогодні є новий пакет військової підтримки для наших воїнів - від Нідерландів. До речі, Нідерланди активно допомагають нам із ППО, із коаліцією F-16. В цьому році нові винищувачі будуть у нашому небі, і цей рік маємо зробити результативним у захисті від російських керованих авіабомб, від російських літаків, ракет", - запевнив президент.

Повідомляється також, що головком Олександр Сирський, командувач Повітряних сил Олещук, міністр оборони Умєров провели спеціальний військовий брифінг для Марка Рютте щодо ситуації на фронті і щодо можливостей в активних діях та в захисті на конкретних напрямках.

"Звичайно, говорили і саме щодо Харкова. Вдячний за готовність Нідерландів допомагати й надалі. Це сьогодні дійсно сильний візит. Я вдячний і Марку особисто, і всьому народу Нідерландів за підтримку України. Ключове те, що Росія повинна втрачати. А наша країна, наші партнери - відновлювати безпеку. Все для цього робимо. І я дякую всім, хто допомагає!" - сказав Зеленський на завершення звернення.