У росії почався "кастинг на роль лідера росії" після диктатора володимира путіна, у його режиму та "окремих баштах" кремля вже немає такої впевненості, яка була. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ) Андрій Юсов в ефірі телеканалу FREEДОМ, інформує УНН.

За словами Юсова, через "відсутність впевненості" можна спостерігати такі зовнішні прояви: публічні сварки між керівником пвк "вагнера" євгеном пригожиним та міністром оборони рф сергієм шойгу, "відбилися від рук" російські воєнні кореспонденти, а проросійський блогер ігор гіркін "дозволяє собі безпосередньо критикувати так званого царя і обзивати останніми словами". 

Представник ГУР МОУ додав, що є і внутрішні прояви. Зокрема, представники російського бізнесу, провладні еліти "намагаються виходити на треті сторони", щоб гарантувати собі безпеку після повалення і зміни режиму путіна в росії - вони "розуміють, що це неминуче".

Він зауважив, що у геополітичному плані росія "програла й ослабла, і більше ніколи не претендуватиме на роль наддержави", що розуміють на Заході і Сході, зокрема в Китаї.

"І такі контакти відбуваються останнім часом досить активно. Ба більше, ми можемо стверджувати про те, що, в принципі, вже йде кастинг на роль лідера після путіна, і цей кастинг уже йде не від путіна безпосередньо. Зокрема, після видачі ордера на арешт активно шукають заміну, але таку компромісну, яка могла б зберегти й майно, і свободу все-таки для чинних представників режиму. Думаю, що так зрештою не вийде", - заявив Юсов.

Він також прокоментував візит лідера Китаю Сі Цзіньпіна до москви: "Ми точно можемо припустити, що китайський лідер приїжджав для того, щоб зміцнити позиції своєї країни на території так званої рф, більша частина якої в історичному контексті не так давно була частиною Китаю. Далі ми можемо проаналізувати й спрогнозувати: Китай - це потужна геополітична сила, яка мислить довгими категоріями. Це не рік, не два, а десятиліття. І чекати вміють, і готуватися вміють. І, безумовно, росія, яка слабшає, зокрема в інтересах багатьох міжнародних гравців".

Нагадаємо

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) 22 березня повідомили, що російський диктатор володимир путін за підсумками переговорів із головою КНР Сі Цзіньпіном у москві не зміг забезпечити більш щільне двостороннє партнерство з Китаєм, на яке він міг сподіватися.