Лідер правлячої партії Грузії Іраклій Кобахідзе назвав "ксенофобією" акції проти прямого авіасполучення з Росією і протести через приїзд дочки Лаврова.

На сході Грузії почались сутички через приїзд до країни доньки міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова. Нро це повідомило місцеве видання News Georgia у суботу, 20 травня.

Вказано, что зіткнення поліції з мітингувальниками сталися в районі готелю Kvareli Lake Resort у Кахетії. Учасники акції заявляють, що саме там перебуває дочка глави МЗС РФ Катерина Винокурова (Лаврова), яка приїхала на весілля до одного з членів сім'ї.

Один із лідерів Єдиного національного руху Леван Бежашвілі заявив, що учасники акції розходитися не збираються, пікетування триватиме і вночі. "Ми не дамо перетворити Грузію на дачне селище для сім'ї Лаврова", – заявив він.

Наразі відомо про затримання 16 протестувальників.

У свою чергу лідер правлячої партії Грузії Іраклій Кобахідзе назвав "ксенофобією" акції проти прямого авіасполучення з Росією і сьогоднішні протести через приїзд дочки Лаврова.

"Це відгалуження ліберально-фашистської агітації і я закликаю всіх утриматися. У Грузії немає місця ксенофобії", – сказав Кобахідзе.

Він припустив, що учасники протестів хочуть зірвати туристичний сезон, а також висловив тезу про "другий фронт".

Що стосується повідомлень про те, що в Грузії гостює дочка та інші члени сім'ї Сергія Лаврова, Кобахідзе сказав, що покладається на інформацію готелю, який заявив, що їх начебто немає на території. При цьому відомо, що раніше брат російського підприємця Олександра Винокурова, який доводиться главі МЗС РФ зятем, раніше розписався зі своєю обраницею у Тбілісі.