Агентства з праці більш активно пропонуватиме вакансії біженцям. Тим, хто відмовлятиметься від запропонованої роботи, можуть скоротити виплати.

У Німеччині заявили про необхідність пришвидшити процес працевлаштування українських біженців. З такою заявою виступив Міністр праці Губертус Гайль, передає у понеділок, 20 листопада, DW.

За словами Гайля, 400 тисяч безробітних людей у Німеччині знають німецьку мову на базовому рівні. Близько 200 тисяч із них - це біженці з України, які пройшли інтеграційний курс чи збираються це зробити.

"Ми говоримо про потенційні 400 тисяч людей на нашому ринку праці, які мають хоча б базові знання німецької мови", - сказав Гайль.

У свою чергу виконавчий директор німецької асоціації роботодавців (BDA) Штеффен Кампетер зазначив, що працевлаштування біженців має стати пріоритетом.

"Будь-які можливості працевлаштування кращі, ніж залишатися на виплатах соціальної допомоги", - сказав Кампетер, якого цитує агентство Reuters.

Уряд Німеччини планує посилити вимоги до українських біженців, зокрема зобов'язати їх регулярно звітувати про пошуки роботи. Раніше від українських біженців цього не вимагали, але тепер це зміниться, заявив міністр праці Губертус Гайль.

Українські біженці, які отримують допомогу від Німеччини, будуть зобов'язані регулярно звітувати про пошук роботи. Агентство з праці, у свою чергу, більш активно пропонуватиме їм вакансії, що відповідають їх кваліфікації та досвіду.

Гайль також зазначив, що тим, хто не захоче співпрацювати чи відмовлятися від запропонованої роботи, можуть скоротити виплати.