Американські танки M1 Abrams, які Вашингтон зобов'язався передати Києву, невдовзі прибудуть в Україну. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін під час відкриття Контактної групи з оборони України (зустріч у форматі "Рамштайн"), передає кореспондент УНН. 

"Я радий повідомити, що танки M1 Abrams, щодо яких Сполучені Штати раніше зобов’язалися, невдовзі надійдуть в Україну", - сказав він.

Остін нагадав, що з останнього засідання Контактної групи Сполучені Штати надали додаткові пакети допомоги у сфері безпеки на загальну суму понад 2 мільярди доларів. Вони включають "терміново необхідні" системи протиповітряної оборони, боєприпаси та обладнання для розмінування.

"Ми забезпечуємо підзвітність наших внесків за допомогою надійного моніторингу використання. Ми продовжуватимемо тісно співпрацювати з нашими українськими партнерами, щоб забезпечити ефективне та безпечне використання всієї допомоги", - зауважив міністр.

Нагадаємо

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов 16 вересня заявив, що більш як десять танків Abrams від США найближчим часом прибудуть в Україну.