Війну нібито було розпочато проти Росії з використанням українського народу, сказав Сергій Лавров під сміх у залі.

Міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова висміяли на саміті глав МЗС країн G20, який пройшов цього тижня у Нью-Делі. Про це свідчить відео, оприлюднене у п'ятницю, 3 березня.

 

Зокрема, під час спілкування з журналістами главу МЗС країни-агресора запитали, як війна в Україні вплине на постачання енергоносіїв до країн Азії та ціни на сировину. У відповідь Лавров подався до розлогих міркувань.

 

"Війна, яку ми намагаємося зупинити… Яку було розпочато проти нас із використанням українського народу, звичайно, впливає на політику Росії, включаючи політику у сфері енергетики", – сказав Лавров під сміх і наростаючий шум у залі.

 

Також Лавров звинуватив "партнерів на Заході" у вибухах газопроводів Північний потік та заявив, що "Москва не дозволить їм знову підривати їх".

 

Глава МЗС РФ додав, що тепер Росія не може покладатися на партнерів на Заході.

 

 

Зазначимо, що Сергій Лавров не самотній у такому лицемірстві. Раніше російський президент Володимир Путін заявив, що Росія нібито намагається припинити війну в Україні. Для цього розпочала так звану "спеціальну військову операцію", попутно остаточно знищуючи інфраструктуру Донбасу, інших регіонів та вбиваючи тисячі мирних жителів.

Читайте також:
Блінкен запросив переговори з Лавровим
Лавров через бойкот залишає саміт G20 - ЗМІ
Лавров через бойкот залишає саміт G20 - ЗМІ
Учасники саміту G20 через Лаврова не захотіли робити спільне фото
Блінкен не планує окремих переговорів з Лавровим на зустрічі G20 - Держдеп
Прем'єр-міністр Італії розкритикував телеканал за інтерв'ю з Лавровим