Посол України у Польщі підкреслив, що блокування кордону відбувається у період "міжвладдя": попередній уряд Польщі склав повноваження, а новий ще не сформований.

У четвер, 23 листопада, до протесту польських перевізників на знак солідарності планують долучитися фермери, які мають намір провести триденну акцію. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода повідомив посол України у Польщі Василь Зварич.

Повідомляється, що, за попередніми даними, фермери не планують блокувати кордон, а хочуть влаштовати пішу ходу.

"Там має бути просто хода по пішому переходу, але так чи інакше це знову ж таки буде ускладнення руху на кордоні. Відповідно, ми просимо, звертаємося до польської сторони все ж таки не допустити цього, бо і так ситуація на кордоні є, чесно кажучи, трагічною", - зазначив Зварич.

Посол підкреслив, що блокування кордону відбувається у період "міжвладдя": попередній уряд Польщі склав повноваження, а новий ще не сформований.

"Ніхто не хоче взяти на себе обовʼязок вирішувати цю проблему як слід, тому це дуже небезпечно насправді. Я сподіваюся, що все ж таки здоровий глузд і відповідальність політиків, в першу чергу місцевого рівня, здомінує і все ж таки буде знайдено цей шлях і знайдено таку мову, яка би переконала протестувальників не вдаватися до цього чергового кроку, який значно ускладнить життя не тільки в Україні, але й тут в Польщі", - додав Зварич.