До кінця червня Іспанія також буде готовою до передачі Україні бойових танків Leoprad, заявили в Міноборони країни.

Іспанія відправить в Україну додаткові ракети до систем протиповітряної оборони Patriot. Про це під час 21-го засідання у форматі Рамштайн заявила міністерка оборони країни Маргарита Роблес, у п'ятницю, 26 квітня, йдеться на сайті відомства.

"Глава Міноборони Іспанії підтвердила наміри Мадриду зробити внесок у протиповітряну оборону України, надіславши до України набір ракет-перехоплювачів до комплексів Patriot. На базу матеріально-технічного забезпечення вони прибудуть протягом чотирьох днів", - йдеться у повідомлені. 

Також вказується, що найближчим часом Іспанія планує відправити Україні додаткові снаряди 155 і 120 мм. А протягом наступних двох місяців надати Силам оборони легкі та важкі кулемети, захищені логістичні машини на колесах, броньовані машини піхоти, протитанкову зброю та гаубиці польової артилерії.

Міністр оборони Іспанії розповіла, що підготовка нових танків Leopard до передачі Україні йде за планом, і що перші одиниці будуть готові до кінця червня.

"Ці постачання супроводжуватимуться наданням різних систем протиповітряного спостереження та дистанційних озброєнь для захисту від безпілотників, систем, які готує іспанська оборонна промисловість", - додала Роблес.