Кремль прагне тісніших зв’язків із країнами глобального Півдня, щоб протистояти впливу санкцій США і Європи.

Росія прагне розширити свої політичні та економічні зв'язки з країнами Африки. До цього залучена дочка російського президента - Катерина Тихонова. Про це у середа, 29 листопада, повідомляє Bloomberg.

Як пише видання, в рамках міжнародного співробітництва до Москви були запрошені посадові особи приблизно з трьох десятків африканських країн. Вони мають приїхати до РФ наступного місяця. 

"Посадові особи з Африки запрошені для зустрічі з російськими ІТ-фахівцями та інвесторами, що пропонують цифрові послуги, спрямовані на модернізацію управління", - йдеться в матеріалі.

Куратором цього проєкту виступає центр Іннопрактика, афілійований із фондом Національний інтелектуальний розвиток, генеральним директором якого є молодша дочка путіна Катерина Тихонова.

Зустріч африканських чиновників у Росії є частиною інформаційно-пропагандистського проєкту під назвою Програма обміну знаннями в галузі електронного урядування, який фонд запустив у липні спільно з Московською Вищою школою економіки.

Як вказує Bloomberg, путін зацікавлений у розширені своєї присутності в Африці, оскільки Кремль прагне тісніших зв’язків із країнами глобального Півдня, щоб протистояти впливу санкцій США і Європи.