Голова дипломатії Євросоюзу в українській столиці вшанував пам'ять полеглих захисників і зустрівся з Володимиром Зеленським.

Високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель взяв участь у заходах із вшанування захисників України у Києві. Про це він повідомив у соцмережі Х (колишній Твіттер).

"Маю честь бути в Києві, щоб взяти участь у зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським та міністром Дмитром Кулебою у вшануванні пам'яті загиблих захисників та висловити підтримку тим, хто зараз захищає Україну від невиправданої агресії Росії та бореться за наші спільні цінності", - написав Боррель.

 

 

Він зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою та міністром оборони Рустемом Умєровим.

Політики обговорили безперервну військову допомогу ЄС. Боррель підкреслив, що Україна потребує більше можливостей і потребує їх швидше. Він зазначив, що Євросоюз готує довгострокові безпекові зобов'язання для нашої держави.

 

 

Дипломат також запевнив, що "війна Росії проти України є екзистенційною загрозою для всіх нас".