Рустем Умєров підкреслив, що наш пріоритет - важке озброєння, зокрема танки, БТРи, гаубиці, а також зміцнення ППО.

Під час 22 зустрічі в рамках Контактної групи з питань оборони України, міністр оборони Рустем Умєров  обговорив з колегами важливість надання нашій країні важкого озброєння та систем ППО. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"Сьогодні знову працювали в рамках Контактної групи з питань оборони України. Це вже 22 зустріч у форматі Рамштайн. За час, що минув від попереднього засідання, ворог суттєво активізував свої атаки, намагаючись розтягнути українську оборону вздовж 1200-кілометрового фронту. Зокрема, з урахуванням наступальних дій противника на кордоні з Харківською областю. Ми стримуємо цей наступ: відновлюємо наявні бойові підрозділи та створюємо нові бригади", - наголосив міністр.

Умєров підкреслив, що наш пріоритет - важке озброєння, зокрема танки, БТРи, гаубиці.

Міністр оборони розповів про запровадження застосунку Резерв+ для військовозобовʼязаних, яким уже скористалися 600 тисяч українців, а також про рекрутингові центри, які надають можливість використовувати цивільні знання українців на фронті.

Крім того, йшлося про те, що російські масовані ракетні удари спричинили складну ситуацію в українській енергетиці, тому системи ППО середньої і далекої дії є нагальною потребою України.

"Дякую нашим партнерам за неоціненну допомогу. Вчасна та у повному обсязі доставка анонсованої зброї є життєво необхідною", - сказав Рустем Умєров.