За допомогою Telegram можна впливати на людей, що перебувають на тимчасово окупованих територіях.


Месенджер Telegram є проблемою з точки зору національної безпеки, проте його можна використати на користь України. Про це заявив очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов, повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

 

Очільник ГУР зазначив, що за допомогою Telegram можна впливати на людей, що перебувають на тимчасово окупованих територіях України.

"Найцікавіше - це Telegram, усі його читають. Він багато в чому завдає руйнівного ефекту тут всередині, але так само завдяки йому можна щось доносити до людей на окупованих територіях. Це те, що більш-менш якось працює", - сказав Буданов.

 

Водночас головний військовий розвідник зауважив і про небезпеки месенджера.

 

"Telegram, з точки зору національної безпеки, точно є проблемою. Це треба розуміти. До того ж таки, я абсолютно проти утисків свободи слова. Але це вже занадто. Тобто у нас будь-яка людина може зробити канал, почати на ньому писати все, що йому заманеться, а коли щось починають робити, прикриватися тим, що це свобода ЗМІ. Та це не свобода ЗМІ, це трошки інакше називається", - пояснив Буданов.