Безпілотники завдали ударів по військовим аеродромам Саки і Кача, а також по Туапсинському НПЗ.
Українські військові завдали ураження по низці стратегічних об’єктів російських загарбників у тимчасово окупованому Криму і в Краснодарському краї РФ. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в середу, 26 лютого.
Вказано, що були задіяні підрозділи Сил безпілотних систем і Головного управління розвідки у взаємодії з іншими складовими Сил оборони.
"Серед іншого, здійснено вогневе ураження військових аеродромів Саки і Кача, а також Туапсинського нафтопереробного заводу", - йдеться у повідомленні.
Вказано, що Туапсинський НПЗ здійснює переробку нафти заявленим об’ємом 12 млн тонн/рік. Понад 90% вироблених нафтопродуктів поставляється на експорт. Також підприємство активно задіяне у забезпеченні російської окупаційної армії.
"У районі нафтопереробного заводу зафіксовано щонайменше 40 вибухів. Є інформація про пошкодження інфраструктури заводу. Результати ураження уточнюються", - додали військові і запевнили, що удари по військових та стратегічних об’єктах Росії триватимуть.