Станом на 11:00 було відомо про 48 аварій у Одеській області. Найбільше ДТП у Біляївському та Білгород-Дністровському районах.

В Україні розпочав цілодобову роботу Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення. Це пов’язано з різким погіршення погодніх умов, повідомило Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури у неділю, 26 листопада.

До штабу входять представники Агентства відновлення, ДСНС, Нацполіції, ДАК Автомобільні дороги України, Держслужби з безпеки на транспорті, Київської обласної держадміністрації, Асоціації міжнародних перевізників України, Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників України.

Водіям радять не виїжджати без необхідності на далекі відстані, а при плануванні маршрутів враховувати складність погодних умов. Керманичам великогабаритного транспорту варто користуватись майданчиками для відстою, що знаходяться вздовж державних доріг.

"Через активний циклон в Україні, крім західних та східних областей, сьогодні-завтра очікуються складні погодні умови ІІ (помаранчевого) рівня небезпеки: у Київській, Чернігівській, Черкаській, Одеській областях сильні снігопади, у Сумській, Полтавській, Кіровоградській, Миколаївській областях сильні мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь; снігу – до 20-30 см, місцями 40-50 см; очікуються завірюхи, снігові замети, на дорогах ожеледиця”, – йдеться у повідомленні.

Очікується, що у Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій областях та в Криму пройдуть дощі, а в північних, центральних, південних областях та Криму посилення вітру до 17-22 м/с, місцями до 25 м/с; в Одеській та Миколаївській областях 25-30 м/с; у західних та східних областях пориви вітру 15-20 м/с.

Зараз на мережі державних доріг працюють 368 одиниць техніки і 441 робітників. Проїзд всіма ділянками забезпечено.