Партнерам важливо розуміти, що відбувається всередині української оборонної індустрії та які є реальні можливості для співпраці, підкреслив керівник Мінцифри.

Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров і державний секретар США Ентоні Блінкен обговорили особливості виробництва дронів. Держсекретарю США показали одне з підприємств, де виробляють безпілотники. Про це Федоров повідомив у своїму ТГ-каналі.

"Показали держсекретарю США Ентоні Блінкену одне з виробництв дронів. Безпілотники, які там виготовляють, активно закуповує держава та поставляє на фронт. Також до зустрічі долучилися Пенні Прітцкер, Спеціальна представниця США з питань економічного відновлення України, та посол США Бріджит Брінк", - йдеться в повідомленні.

Під час розмови йшлося також про особливості виробництва, логістику в умовах війни та локалізацію виготовлення комплектуючих для БПЛА.

"Делегація побачила, як виробляють українські інновації - FPV-дрони та ударні коптери, які масово використовують на полі бою та які вже довели ефективність. Фактично більшість російських танків та різної бронетехніки знищується українськими дронами", - додав Федоров.

Міністр додав, що США - стратегічний партнер України, допомога якого критично впливає на ситуацію на полі бою та економічне становище держави.

"Партнерам важливо розуміти, що відбувається всередині української оборонної індустрії та які є реальні можливості для співпраці. Ринок швидко зростає й масштабується, нам потрібно більше інвестицій, щоб покрити потреби фронту та використовувати найновіші технології", - підкреслив Федоров.