Через пункти пропуску Ягодин та Рава-Руська фіксуються нульові показники перетину кордону вантажівками на виїзд з України.

Польські фермери продовжують блокувати рух вантажівок у двох пунктах пропуску на кордоні з Україною – Ягодин та Рава-Руська. Про це сказав речник Держприкордонслужби Андрій Демченко у коментарі Укрінформу у понеділок, 1 квітня.

"Через Ягодин та Рава-Руська польські протестувальники взагалі не пропускають вантажівки в бік Польщі. На цих напрямках останній період фіксуються нульові показники перетину кордону вантажівками на виїзд з України", – повідомив він.

За словами Демченко, через Ягодин пропускають на виїзд з Польщі вкрай малу кількість вантажівок за добу – вчора їх було 70. А станом на ранок на двох заблокованих напрямках в чергах на території Польщі перебуває 500 вантажівок – по 250 навпроти кожного. Легкові автівки і автобуси не блокуються.

Разом з тим вілбувається вільний рух вантажівок у пунктах пропуску Краківець, Шегині і Устилуг. Черги на території Польщі ще зберігаються на напрямку Краківця – 950 вантажівок, Шегині – 600. Однак при поточній інтенсивності руху водіям не доводиться тижнями стояти в чергах.