Повністю відновлено роботу електромереж у Дніпропетровській області. А на Донеччині лишаються без світла ще 146 населених пунктів.

За минулий тиждень енергетики ДТЕК Мережі повернули світло майже 87 тисячам родин у 96 населених пунктах двох областей. Люди залишилися без електропостачання через ворожі обстріли, повідомляє компанія у вівторок, 6 червня.

Зазначено, що на минулому тижні значних пошкоджень через атаки росіян зазнавали електромережі Донецької та Дніпропетровської областей. Енергопостачання відновили для 81 тисяч родин Донеччини та 5,6 тисяч родин у Дніпропетровській області. 

"Першочергова задача наших фахівців – максимально наскільки це можливо в умовах підвищених ризиків забезпечувати світлом українців. З початку повномасштабної війни ми повернули світло 7,9 млн родин Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донеччини та міста Київ. В деяких населених пунктах наближених до зони бойових дій ми повертали світло вже десятки разів", – сказав генеральний директор ДТЕК Мережі Олександр Фоменко.

Станом на сьогодні енергетики повністю відновили роботу електромереж, пошкоджених через обстріли у Дніпропетровській області. В той час, як на Донеччині лишаються без світла ще 146 населених пунктів.