Російський паблік повідомляє, що атаки зазнали об'єкти військової інфраструктури в Севастополі, неподалік Сімферополя та в Сакському районі Криму.

Прокремлівські російські і кримські пабліки повідомляли, що в п’ятницю, 1 березня, збили всі українські ракети і безпілотники, і що атака нібито не мала наслідків. Проте ТГ-канал Кремлевская табакерка, який називає себе незалежним і стверджує, що пише про те, "про що навіть на кухнях не можна говорити", повідомляє про відчутні наслідки прильотів.

Повідомляється, що ЗСУ атакували одразу кілька військових об'єктів на території Криму.

"Ходили чутки про збиття 10 ракет, проте, на жаль, є й неприємні новини. За нашою інформацією, атаки зазнали об'єкти військової інфраструктури в Севастополі, неподалік Сімферополя та в Сакському районі Криму. Частина ракет справді була перехоплена, але, на жаль, не всі. Влучили в ціл й деякі безпілотники", - йдеться в повідомленні.

Наводиться й перелік втрат, хоча через секретність називають не всі.

"Попередньо відомо, що на авіабазі Гвардійське біля Сімферополя противник пошкодив щонайменше три гелікрптери Ка-52. Уточнюється також стан одного винищувача. Поки що інформації небагато. У Севастополі був атакований військовий об'єкт безпосередньо в межах міста, проте йдеться про секретну локацію і навіть наші джерела на флоті не поширювалися. Натякнули лише, що були серйозні жертви серед офіцерів. У Сакському районі з ладу виведено один із радарів ППО. Попередньо було влучання дрона", - пише Кремлевская табакерка.