У музеї про Лесю Українку не нагадує жодне слово, жодне сповіщення - хіба що крихітні світлини на вітринах, перемішані з Пушкіним, Толстим і Цвєтаєвою.

У тимчасово окупованій Ялті на будинку, де колись був розташований музей Лесі Українки, розміщена охоронна таблиця радянських часів, що є згадкою про перебування української письменниці тут наприкінці ХІХ століття. Тоді як інші згадки росіяни прибрали. Про це пише Голос Криму.

Зауважується, що нині відвідувачам для огляду пропонується екскурсія чотирма приміщеннями: у вхідному розповідається історія будівлі та частково Ялти, у музичній вітальні розміщена експозиція про музичне життя Ялти на межі ХІХ-ХХ століть, у наступному приміщенні гості слухають розповіді про літературне життя Ялти, а в останньому - про архітектора Краснова, якому присвячено залу.

Водночас про Лесю Українку не нагадує жодне слово, жодне сповіщення - хіба що крихітні світлини на вітринах, перемішані з Пушкіним, Толстим і Цвєтаєвою, та маленький письмовий столик, за яким вона працювала.