Окупанти періодично проводять тренування особового складу на місцевості між селами Плугатар та Новоспасівка.

Російські загарбники облаштували військовий полігон між селами Плугатар та Новоспасівка на Луганщині. Про це 16 червня повідомив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"На Біловодщині загарбники облаштували військовий полігон. На місцевості між селами Плугатар та Новоспасівка росіяни періодично проводять тренування особового складу. Місцеві жителі скаржаться, що втратили спокій", - зазначив він.

Очільник регіону додав, що останніми тижнями ворог постійно атакує поблизу населених пунктів, звільнених ЗСУ восени 2022 року.

"Окупанти б’ють по цих селах з усіх наявних видів озброєння. Залишатися цивільному населенню там вкрай небезпечно", - наголосив Лисогор.

На Куп’янському та Лиманському напрямках росіяни намагалися відтіснити Сили оборони з позицій в районах Андріївки, Греківки, Макіївки, Невського та у Серебрянському лісі. 12 атак наразі відбито, ситуація під контролем ЗСУ.

За добу окупанти 69 разів били з мінометів по Невському, Макіївці, Стельмахівці, Куземівці. Ще 29 разів - задіяли ствольну артилерію в районах Стельмахівки, Куземівки та Невського.