Викрито агента російських спецслужб, який передавав ворогові координати для ракетних ударів по Києву. Про це повідомляє Офіс генпрокурора України.

"За даними слідства, підозрюваний, проживаючи на території тимчасово окупованого Криму, у березні 2022 року почав співпрацювати з представниками спецслужб РФ. Він отримав від них завдання організувати збір та передачу даних про пересування українських військ, розташування блокпостів тероборони, об'єктів критичної інфраструктури, цивільних та військових об'єктів у Києві та Київській області", - йдеться у повідомленні.
 
До протиправної діяльності мешканець Криму залучив киянку.
 
"Ці завдання підозрюваний передавав знайомій жительці Києва, яка з березня по червень 2022 року на власний мобільний телефон фотографувала об'єкти критичної інфраструктури, цивільні та військові об'єкти у столичному регіоні. Зібрану інформацію вона передавала йому через мобільні додатки. Ці дані використовувалися ворогом для корекції ракетних ударів по столиці", - зазначають у прес-службі Офісу генпрокурора України.
 
Громадянину заочно повідомлено про підозру у здійсненні державної зради в умовах воєнного стану, а обвинувальний акт щодо мешканки Києва за звинуваченням у державній зраді вже направлено до суду. Жінку утримують під вартою.
 
 Нагадаємо, одеського агента РФ на прізвисько Професор засуджено до 15 років за ґратами.