Якщо у вас болить горло, і ви чхаєте, це може бути гарною ознакою та означати, що у вас застуда, а не коронавірус, вважають експерти.

Коронавірус почав проявляти себе новими симптомами. Пацієнти заражені інфекцією стали страждати від втрати слуху, шуму у вухах чи запаморочення. Про це у суботу, 8 жовтня, пише ZOE Health Study.

Ці висновки експерти ґрунтують на опитуванні 2,6 мільйона заражених коронавірусом британців, які розповіли про свої симптоми.

"В Англії зараз хворіє 1 людина з 60. Більшість людей знають, що потрібно звертати увагу на біль у горлі та температуру. Але втрата нюху зараз вже дуже рідко зустрічається. Тепер симптомами вірусу є інфекція вуха", - попереджають фахівці.

При цьому експерти зазначили, що якщо у вас болить горло, і ви чхаєте, це може бути гарною ознакою і означати, що у вас застуда, а не коронавірус.
 
Все ж таки при гострому болю в горлі протягом декількох днів, рекомендується зробити тест на коронавірус.

"Пам'ятайте, що у разі інфекції ви повинні самоізолюватися і не контактувати з людьми. У людних місцях не забувайте носити маску", - нагадали медики. 

Нагадаємо, в Україні прогнозують подальше зростання захворюваності на коронавірус.

Також стало відомо, що Україна отримала 500 000 доз вакцини проти штаму Омікрон. Їх уже розвезли до більшості областей України.