Дружина президента відверто відповіла на запитання, чи бувають у неї дні, коли просто хочеться лягти і нічого не робити.
Перша леді України прибула з візитом до Німеччини, де представила кілька проектів на Франфуртському книжковому ярмарку, зокрема, Довідник безбар'єрності, і дала велике інтерв'ю німецькому жіночому виданню Brigitte. Дружина українського президента зізналася, що її відволікає від війни.
"Звичайно, це важко покинути країну, яка перебуває у війні. Почуваюсяя впевнено. Дуже приємно відчувати підтримку людей тут. Це для нас дуже важливо. Це надихає повернутися і продовжувати боротьбу", - заявила перша леді.
Також Зеленська додала, що кожну поїздку за кордон сприймає, як своєрідну місію. До речі, у Франкфурті її місія - привернути увагу до української книги та української літератури.
Зеленська, серед іншого, зазначила, що вже зараз Україні важливо відбудовуватися та відновлюватися.
"Усі будівлі, які зараз відбудовуються, мають бути збудовані згідно з додатковими вимогами всіх норм безбар'єрності. Тому я сподіваюся, що не відновлюватимуться зруйновані школи без пандусів та зручних дверей для людей на колісних кріслах, без бомбосховищ, бо зараз це нова норма для нашого будівництва", - розповіла вона.
На питання, чи бувають у неї дні, коли просто хочеться лягти і нічого не робити, Зеленська відповіла відверто.
"Коли у мене такі дні, коли я хочу лягти і не вставати - я лягаю і не встаю. Це означає, що у мене немає більше сил. Я не вважаю себе сильною жінкою. Напевно, якісь події, які з тобою відбуваються, відкривають якісь можливості. Іноді навіть такі, що ти не міг відкрити. Я не можу чітко відповісти на це запитання. Я не лише дружина президента України, я теж дочка своїх батьків, за яких я переживаю, дбаю і які за мене переживають. Я мама своїх дітей, за яких теж переживаю. Сьогодні півдня над Києвом була повітряна тривога (інтерв'ю було записано 22 жовтня. – Ред.), і, чесно кажучи, коли ти тут, а діти там, ти не бачиш, чи пішли вони у бомбосховище, чи не пішли, це не дуже гарним чином впливає на твоє самопочуття. Ми всі зараз в Україні в одному стані – ми намагаємося триматися. За життя, за плани і мрії, що постійно змінюються і руйнуються, тому що ти не можеш планувати більш ніж на два дні. Але мене дуже надихають наші люди. Стільки щемливих історій взаємодопомоги, і коли тобі вже просто важко і емоційно не можеш налаштуватися на роботу, просто потрібно прочитати ще одну історію турботи, любові, і це завжди допомагає", - підсумувала Зеленська.