Зеленський особливо відзначив 57-у окрему мотопіхотну бригаду, 82-у окрему десантно-штурмову бригаду і 47-у окрему механізовану бригаду.

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні до українців у середу, 22 травня, повідомив про доповіді головкома Олександра Сирського щодо ситуації на фронтах.

Зеленський зазначив, що напрямки основних боїв не змінилися: передусім Покровський та інші донецькі напрямки, а також Купʼянський напрямок на Харківщині.

"Максимум уваги - усьому прикордонню зараз, і не лише у Харківській області, але й також на Сумщині. Завдання для наших підрозділів, загалом для Сил оборони теж незмінне. Ми маємо якнайбільше завдавати втрат окупанту, і я дякую кожному воїну, кожному солдату й командиру, які дійсно влучні, які дійсно забезпечують нам усім, усій нашій державі, необхідні результати", - підкреслив президент.

Зеленський особливо відзначив 57-у окрему мотопіхотну бригаду, яка захищає район Вовчанська й загалом Харківщину, а також 82-у окрему десантно-штурмову бригаду. Окремих слів подяки заслужили також бійці 47-ї окремої механізованої бригади, які воюють на Покровському напрямку.