Народний депутат від "Опозиційної платформи — За життя" Віктор Медведчук, якого підозрюють у державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації, втік з під домашнього арешту.

Про це у своєму Telegram повідомляє радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, пише УНН.


"Зрадник України Медведчук втік з під домашнього арешту. Коли переможемо, знайдемо того суддю, який постановив зняти з нього браслет і ТРО поговорить з ним по душах", - написав він.

Він додав, що "зі зрадником Медведчуком буде складніше, якщо його зараз не зловити, то свій залишок життя він проведе в РФ разом з Януковичем".

Крім того, повідомляється, що Віктор Медведчук точно знав про повномасштабне вторгнення, саме тому Оксана Марченко спішно втекла з України через Білорусь.

8 жовтня народному депутату Віктору Медведчуку повідомили про підозру щодо державної зради та сприяння діяльності терористичної організації. За словами Генпрокурора Ірини Венедиктової, у справі йдеться, зокрема, про закупівлю вугілля з ТОТ у терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР".

Венедиктова повідомляла, що прокуратура клопотатиме про обрання для Медведчука арешту або застави в 1 мільярд.

12 жовтня Печерський районний суд Києва, втім, відправив Медведчука під цілодобовий домашній арешт.

Як писав УНН, у травні народним депутатам Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку було повідомлено про підозру у державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим.