За останні дні в Туреччині спалахнули 107 лісових пожеж, 98 з них вдалося взяти під контроль, 9 тривають. Про це заявив міністр сільського та лісового господарства Туреччини Бекір Пакдемірлі. Про це інформує УНН з посиланням на агенство Anadolu.

Міністр зазначив, що починаючи з першого серпня після полудня вологість повітря в країні знизиться до 10 відсотків. У зв'язку з цим необхідно бути ще більш уважними, сказав він.

"Локалізували 98 осередків, що спалахнули протягом 3-4 днів, 107 лісових пожеж не кожному під силу. Ми всі були свідками того, що в таких розвинених країнах, як США або Росія, протягом декількох днів або навіть місяців, бувало і по півроку, не могли загасити лісові пожежі. Хочу звернутися також до недоброзичливців в соціальних мережах і політиці. Туреччина дійсно одна з найуспішніших країн в світі в області гасіння лісових пожеж. Що б ви не говорили, ви не зможете перешкоджати нашій боротьбі", - сказав Пакдемірлі.

28 липня, на тлі сильної спеки в Туреччині відбулися лісові пожежі, які дісталися до міста Манавгат в курортній провінції Анталія.

29 липня пожежі поширилися до курортних Мармаріса, Бодрума і інших міст на півдні Туреччини. Через них евакуювали туристів з готелів.

Україна відправила літаки до Туреччини для боротьби з пожежами. На 31 липня більшість осередків пожежі локалізували, частина регіонів оголошені зонами лиха.