У Міністерстві оборони Великої Британії заявили, що це вирішувати Києву, а Лондон підтримає будь-яке рішення української влади.

 
Велика Британія підтримає Україну, якщо вона ухвалить рішення відмовитися від членства в НАТО, оскільки це вибір самих українців. Про це заявив у понеділок, 14 лютого, в ефірі телеканалу Sky News заступник міністра оборони Джеймс Хіпі, коментуючи раніше зроблену заяву посла України в Лондоні Вадима Пристайка.
 
"Якщо Україна вирішить, що вона не збирається стати членом НАТО, ми це підтримуємо, це повинні вирішувати українці. Так само, якби Україна хотіла дотримуватися своєї позиції і сказати, що в майбутньому вона може захотіти вступити до НАТО, ми б підтримайте і це тому, що це і є суверенітет, і це те, що ми підтримуємо", - сказав Хіпі.
 
Як повідомлялося, посол України у Великій Британії Вадим Пристайко у понеділок заявив, що Київ міг би змінити свою позицію щодо вступу до блоку НАТО, якщо цей крок допоможе запобігти війні з Росією. На це одразу ж відреагували у МЗС України та Офісі президента, нагадавши, що курс на НАТО закріплено у Конституції України.
 
Раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що "не на порядку денному ставити під сумнів перспективи вступу України до НАТО".