Нове медіа-підприємство колишнього президента США Дональда Трампа планує запустити свою соціальну мережу Truth Social у форматі додатка 21 лютого. Про це повідомляє Reuters з посиланням на список в App Store, пише УНН.

Повідомляється, що Truth Social, альтернатива Twitter від компанії Trump Media&Technology Group (TMTG), вже доступна для попереднього замовлення перед запуском в президентський день - американське свято, яке відзначають в третій понеділок лютого. Цього року він випадає на 21 лютого.

Повідомляється що, як і в Twitter, додаток пропонує функції, що дозволяють стежити за іншими людьми і актуальними темами. Його повідомлення, еквівалентне "твіту", буде називатися "truth" (з англ. - правда).

Запуск програми відбудеться через 13 місяців після того, як Facebook і Twitter компанії Meta заблокували Трампа за те, що той нібито підбивав своїх прихильників брати участь 6 січня в штурмі Капітолію.

Відзначаючи річницю теракту, президент США Джо Байден заявив, що неправдиві заяви його попередника можуть підірвати верховенство закону і зірвати майбутні вибори.