У Росії вважають, що одержувачами українського зерна є "країни, які не належать до найбідніших".

Росія запросила в ООН статистику щодо руху агропродукції України з зернової угоди. Про це у понеділок, 24 жовтня, повідомив голова МЗС РФ Сергій Лавров, пише РБК.
 
"Ми виходимо з того, що до того, як розглядатиметься питання про її продовження, всі згадані мною питання будуть задовільно вирішені", - сказав Лавров.
 
За його словами, Росія запросила в ООН статистику щодо руху зерна до кінцевого споживача.
 
"Одержувачами українського зерна в рамках так званої "пакетної угоди", підписаної 22 липня в Стамбулі, є країни, які не належать до найбідніших, на найбідніші країни припадають лише малі частки, які виходять з портів у Чорному морі. Більше половини українського зерна йде у країни Євросоюзу, про це є статистика ООН. Ми закликали наших колег активніше працювати з генеральним секретарем (ООН), щоб початковий задум його пакетної угоди, угоди, яку він хотів націлити на допомогу найбіднішим країнам, втілювався у життя", - заявив Лавров.
 
Тим часом утворилася черга суден у зерновому коридорі через те, що російські інспектори при Стамбульському координаційному центрі продовжують огляд суден.