Програма Perks Plus, яка буде діяти до кінця першого кварталу 2022 року, передбачає виплати співробітникам на товари і послуги, які поліпшать їхній фізичний, психічний і фінансовий стан.

Компанія Microsoft запустила корпоративну програму для своїх співробітників, яка покликана допомогти впоратися з вигоранням на віддаленій роботі, пише Business Insider.

Програма Perks Plus, яка буде діяти до кінця першого кварталу 2022 року, передбачає виплати співробітникам на товари і послуги, які поліпшать їхній фізичний, психічний і фінансовий стан. Працівники можуть розраховувати на 1 200 доларів на рік.

За програмою Microsoft може профінансувати освітні курси, розвиваючі послуги або насіння для власного саду. На ігрові приставки, настільні ігри, квитки на літак або зброю. Гроші не дадуть.

Perks Plus - це продовження проекту Stay Fit, за яким співробітники Microsoft отримували до 800 доларів у рік на здоров'я і фітнес.

Програма введена в першу чергу через скарги працівників на падіння продуктивності після переходу на дистанційну роботу, яку ввели на час пандемії.