Андрій Деркач обґрунтовано підозрюється у державній зраді та незаконному збагаченні, нагадали у САП.

Вищий антикорупційний суд ухвалив рішення про заочний арешт народного депутата ІІІ-ІХ скликань Андрія Деркача. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) у четвер, 27 жовтня.

Вказано, що нардеп обґрунтовано підозрюється у державній зраді та незаконному збагаченні.

"Суддя підтримав позицію прокурора САП і прийняв рішення задовольнити клопотання детектива НАБУ, узгоджене генеральним прокурором, у повному обсязі. За рішенням суду зазначеному депутату, оголошеному в державний та міжнародний розшук, обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після затримання цього нардепа та його доставки до місця проведення досудового розслідування слідчим суддею буде вирішено питання щодо застосування цього запобіжного заходу або заміни його на м'якший.

У САП не вказують ім'я нардепа, який фігурує у справі, але відомство вказує суму 567 тисяч доларів, отриманих ним від спецслужби РФ. Раніше ця сума називалася у справі Андрія Деркача.

У середині вересня Андрію Деркачу повідомили про підозру. Оскільки він ховається від слідства, то про підозру йому повідомили заочно, після чого оголосили у розшук.