Потерпілих направили в обласну дитячу лікарню. 13 дітей після надання допомоги відправили додому, трьох госпіталізовано.
 

В аквапарку Хмельницького 16 дітей з Вінницької області постраждали від інгаляційного отруєння хлором. Усім потерпілим знадобилася медична допомога, повідомляє Центр громадського здоров'я.
 
Інцидент стався 6 січня в смт Летичів Хмельницької області.
 
"50 жителів смт Турбів (Вінницька область), серед них 34 дитини віком від 2 до 7 років, відвідали розважальний комплекс під час відпочинку. Після відвідування аквапарку у 16 ​​дітей з'явилися прояви гострого отруєння – сльозотеча, кашель, задишка різного ступеня тяжкості", - йдеться в повідомленні.
 
Усі, хто отруївся, отримали медичну допомогу у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні. 13 дітей відправили додому, а трьох потерпілих госпіталізували.
 
Попередня причина отруєння – перевищення допустимого часу безперервного перебування у приміщеннях, де використовуються речовини для дезінфекції. Зазначається, що діти перебували в аквапарку з 08:30 до 16:30.
 
Нагадаємо, до цього повідомлялося про масове отруєння відвідувачів аквапарку у Хмельницькому у 2019 році. Загалом постраждали 13 осіб, 11 з них – діти.