Противник з метою відновлення боєздатності знімає застарілу бронетехніку зі зберігання та скеровує її у військові частини.

Військово-політичне керівництво РФ ухвалило рішення про коригування планів з ведення подальших бойових дій на території України. Це пов'язано з тим, що цілі, поставлені перед початком війни, не були виконані у встановлений термін, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у четвер, 24 березня.

Вказано, що російське військове керівництво усвідомлює недостатність наявних сил і засобів утримання тимчасово окупованих ними територій та ведення бойових дій.

"З метою відновлення боєздатності прийнято низку рішень про зняття зі зберігання та направлення у військові частини застарілої бронетехніки. Зокрема, наразі здійснюється перекидання на територію Білорусі і тимчасово окупованого Криму озброєння та військової техніки для реалізації спроби наступу й оточення Києва", – йдеться у повідомленні.

Водночас підрозділи Збройних сил Білорусі продовжують залучати до прикриття окремих ділянок білорусько-українського кордону.

Для поповнення втрат російські загарбники здійснюють призов офіцерів запасу, осіб рядового і сержантського складу у складі військовозобов'язаних. Зберігається практика залучення найманців, набір яких здійснюють російські ПВК.

На тимчасово зайнятих ворогом територіях фіксують часті випадки вилучення вантажних автомобілів і спеціальної сільськогосподарської техніки у приватних підприємців і фермерів.

Згідно з оперативною інформацією на 12:00, наступальні дії противник вів тільки на Донецькому напрямку.

Щодо Харкова, то основні зусилля російських окупантів були зосереджені на руйнуванні громадянської інфраструктури.

На Ізюмському напрямку противник зазнав втрат і відступив у район південної частини міста.

Підрозділи противника продовжують блокувати Чернігів і Суми. Натомість не можуть захопити Славутич.

На Волинському, Поліському, Сіверському напрямках ворог здійснює перегрупування військ. На Південнобузькому напрямку противник займає оборону, відновлює боєздатність із підготовки до відновлення наступальних дій.