25 вересня, близько 15.00 години, силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування "Південь" збито дрон-камікадзе "Shahed-136, передає УНН.

"25 вересня, близько 15.00 години, силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування "Південь" збито дрона-камікадзе "Shahed-136", яким російські окупаційні війська намагалися атакувати Миколаїв", - йдеться в повідомленні.

Перші очевидні докази використання росією іранських безпілотників з'явилися раніше цього місяця, коли українські військові опублікували кілька зображень збитих безпілотників поблизу Куп'янська Харківської області, забарвленими у російські кольори.

День потому, британська військова розвідка підтримала це твердження, заявивши, що росія використовує безпілотники іранського виробництва.

Американські офіційні особи з липня заявляли, що Тегеран готувався продати Москві сотні БпЛА, а пізніше заявили, що Іран також навчав російських пілотів, як використовувати безпілотники.

Міністерство закордонних справ Ірану раніше відкинуло ці твердження, заявивши, що країна не допомагатиме жодній із сторін у війні, навіть незважаючи на те, що Тегеран вважає, що "основною причиною конфлікту є НАТО".