За словами міністра оборони США, Україні потрібна зброя дальньої дії, броня та засоби берегової оборони.

Міністр оборони України Олексій Резніков і колеги повідомили нову інформацію про бойові дії та дали чітке розуміння пріоритетів України щодо потреб, розповів на брифінгу за підсумками зустрічі Рамштайн-3 глава Пентагону Ллойд Остін на брифінгу в Брюсселі 15 червня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Також, повідомив він, під час зустрічі відбулися переговори, як посилити коротко- і середньострокові заходи підтримки України. Остін подякував Німеччині, яка заявила про надання Україні трьох РСЗВ та боєприпасів до них, а також Словаччині – за постачання ракет і боєприпасів, за нові артилерійські системи – Канаді, Польщі й Нідерландам.

За словами міністра оборони США, Україні потрібна зброя дальньої дії, броня та засоби берегової оборони.

"Міністр Резніков і я були в тісному контакті із приводу змін на полі бою. І ми працюємо пліч-о-пліч, щоб задовольнити запит України на нові можливості, особливо її потребу в далекому вогні, броні й береговій обороні. Щоб допомогти Україні захиститися, Сполучені Штати надали їй гаубиці, Джавеліни, величезну кількість боєприпасів, БПЛА, гелікоптери Mі-17, радари протидії артилерії, тактичні машини і засоби радіоелектронного придушення", – сказав Остін.

За його словами, США разом з партнерами також навчають українських військових новим можливостям.

"І ми віддані зробити навіть більше. Ми надаємо захисникам України реактивні системи залпового вогню Himars, і це значно збільшить можливості України, особливо разом з наданням додаткових ракетних систем за стандартами НАТО від Великої Британії та інших наших союзників", – наголосив Остін.

Він розповів, що з Німеччиною та Великою Британією (США) опрацьовують можливості України щодо ракет дальньої дії, і наголосив на участі в зустрічі трьох нових держав: Еквадору, Грузії, Молдови.

Остін подякував Німеччині, яка заявила про надання Україні трьох РСЗВ та боєприпасів до них, а також Словаччині – за постачання ракет і боєприпасів, за нові артилерійські системи – Канаді, Польщі й Нідерландам. Остін розповів, що з Німеччиною та Великою Британією (США) опрацьовують можливості України щодо ракет дальньої дії, і наголосив на участі в зустрічі трьох нових держав: Еквадору, Грузії, Молдови.

"Це нагадування нам, що агресія РФ змінила і поляризувала світ", – вважає він.

Україна отримає нові РСЗВ, дрони і боєприпаси від США у серпні, також заявив Остін.

За його словами, пакет військової допомоги Сполучених Штатів Україні в розмірі 700 млн доларів, який є додатковим до ленд-лізу і який недавно підписав президент Джо Байден, міститиме 12 дронів, 18 РСЗВ та 30 тисяч одиниць боєприпасів до них, а також нову складову – Harpoon – і 650 млн доларів для підтримки України.