Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ) подовжує призупинення регулярних та чартерних рейсів в Україні до 16 квітня 2022 року.

Про це повідомляє прес-служба МАУ.

"Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" з огляду на поточну воєнно-політичну ситуацію пролонгує призупинення регулярних та чартерних рейсів з/до України до 23:59 15 квітня 2022 року за київським часом. Авіакомпанія МАУ наголошує, що підтримує і підтримуватиме зв'язок з МЗС України, Міністерством інфраструктури України. З огляду на складну ситуацію в умовах воєнного стану авіаперевізник звертає увагу на можливість вимушених затримок та ускладнень зворотного зв'язку на сервісних каналах комунікації з пасажирами та розраховує на розуміння", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що усі пасажири авіакомпанії та громадяни України, які опинилися за кордоном і повинні повернутися в Україну, мають зареєструватись на сайті Державної реєстрації українських громадян.

Пасажири скасованих рейсів можуть скористатися наступними можливостями (з огляду на технічні нюанси в умовах воєнного стану в Україні):

  • переоформити квитки, рейси, які були скасовані з 24 лютого, на нові дати після стабілізації ситуації;
  • анулювати бронювання, щоб квиток залишився активним для переоформлення на нові дати, які можна буде уточнити пізніше, протягом терміну дії квитка (рік з моменту придбання);
  • отримати промокод на повну суму квитка плюс 25% бонус;
  • повернути вартість квитка. Вказати точні терміни повернення наразі немає можливості.

Пасажирам, які оформили промокод у березні - квітні 2020 року, після 15 квітня в автоматичному режимі буде продовжено термін дії промокоду ще на один рік (відповідно, до березня - квітня 2023 року).

Пасажирам, які хотіли б отримати повернення вартості промокоду, таку можливість буде надано. Вказати точні терміни повернення наразі немає можливості.

У компанії додали, що інформування пасажирів скасованих рейсів щодо подальших дій буде здійснюватися за електронною поштою чи телефоном, зазначених під час бронювання.