Державний концерн “Укроборонпром” підписав угоди та договори з компаніями Об’єднаних Арабських Еміратів щодо співробітництва на загальну суму понад 1 млрд дол. США. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

У межах офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Об’єднаних Арабських Еміратів генеральний директор Державного концерну “Укроборонпром” Юрій Гусєв підписав угоди та договори з Tawazun Economic Council та EDGE Group про розширення військово-технічного співробітництва на загальну суму понад 1 млрд дол. США. Угода з EDGE про військову та технічну співпрацю дасть змогу обмінюватися та розвивати передові технології.

“EDGE робить сильний акцент на спільному розвитку та співпраці. Підписання цієї тристоронньої угоди демонструє наш намір співпрацювати з провідними міжнародними компаніями в галузі оборонної промисловості. Ми у захваті від можливостей, які відкриваються для ОАЕ та України щодо співпраці, обміну та отримання взаємної вигоди від військового та технічного потенціалу двох країн”, — сказав генеральний і керуючий директор EDGE Фейсал Аль Баннаї.