Для проходження зими необхідно забезпечити ефективну роботу протиповітряної оборони та захистити обладнання від уламків снарядів та вибухових хвиль.

Завдяки роботі українських військових та енергетиків Росія не змогла повністю відключити енергосистему України. Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі Суспільного.
 
"За задумом російських терористів Україна мала згаснути ще після першої масованої атаки. Але вони не змогли цього зробити ні 10 жовтня, ні 18 жовтня, ні 15 листопада, коли вони випустили рекордну кількість ракет. Це заслуга військових насамперед і наших енергетиків та рятувальників", - сказав він.
 
Сахарук зазначив, що ситуація залишається складною, але вона контрольована. Росія не змогла досягти своєї мети.
 
Він додав, що для проходження зими необхідно забезпечити ефективну роботу протиповітряної оборони та захистити обладнання від уламків снарядів та вибухових хвиль.
 
"Беручи до уваги, яку кількість ресурсу витратила Росія для того, щоб настав так званий блекаут, вона просто не відповідає стійкості, яку зараз показує українська енергетична система", - підкреслив Сахарук.
 
Нагадаємо, у вівторок, 15 листопада, РФ здійснила чергову масовану ракетну атаку територією України, внаслідок якої серйозно постраждали об'єкти енергетичної інфраструктури. Сьогодні вранці у Києві запроваджувалися екстрені відключення світла, а після стабілізації ситуації енергетики повернулися до планових стабілізаційних відключень.