"Піттсбург" вдома з рахунком 2:1 обіграв "Нью-Йорк Айлендерс" у другому матчі серії першого раунду плей-офф Національної хокейної ліги (НХЛ), передає УНН із посиланням на сайт НХЛ.

У складі переможців закинутими шайбами ​​відзначилися Брайан Раст (4-я хвилина) і Джефф Картер (14), у тих, хто програв відзначився Джош Бейлі (35).

Голкіпер “Айлендерс” Семен Варламов, який не грав у першому матчі, зайняв місце у воротах команди і відбив 43 кидка.

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 1-1, перший матч завершився перемогою “Айлендерс” в овертаймі (4:3). Третя зустріч відбудеться 21 травня (початок — 02:00 Київ) в Нью-Йорку. За підсумками регулярного чемпіонату “Піттсбург” посів перше місце в турнірній таблиці Східного дивізіону, “Айлендерс” стали четвертими. У поточному сезоні через пандемію плей-офф проходить всередині чотирьох дивізіонів до фіналів конференцій.

Хокеїсти “Бостона” зрівняли рахунок у кінці третього періоду і вирвали перемогу в овертаймі другого поєдинку, зрівнявши рахунок у серії плей-офф Кубку Стенлі з "Вашингтоном