У другому поєдинку 1/8 фіналу Євро-2020 на стадіоні “Вемблі” у Лондоні зустрілися збірні Італії та Австрії, передає кореспондент УНН.

У першому таймі варто відзначити два гольових моменти у команди Роберто Манчіні. У першому з них на небезпечний удар низом Барелли сейвом відреагував воротар. В іншому епізоді нападник “Лаціо” Чіро Іммобіле наважився на дальній удар — м’яч прийшовся в хрестовину воріт.

Основний час завершився безгольовою нічиєю. У стартовій додатковій 15-хвилинці навіс Спінаццоли знайшов Федеріко К’єзу, який обробив м’яч двома дотиками та завдав точного пострілу — 1:0. Згодом Пессіна подвоїв перевагу з передачі від Ачербі. Проте австрійці не здавалися і ударом Каладжича відіграли один м’яч — 2:1.

Примітно, що захисник італійців К’єлліні не встиг відновитися на цей поєдинок.