У рамках чвертьфіналу Кубка Бельгії стався страшний епізод за участю футболіста Мехелена.

Моторошний епізод стався у чвертьфіналі Кубка Бельгії Мехелен - Ейпен. На 71-й хвилині поєдинку, за рахунку 1:1, на полі у складі господарів з'явився український нападаючий Мар'ян Швед.

Проте встиг відіграти лише 5 хвилин, після чого його замінили назад. Причина - страшне зіткнення форварда з воротарем суперника, через що нападаючий навіть знепритомнів.

Після матчу головний тренер Мехелена Воутер Вранкен розповів про подробиці епізоду.

Коли наші гравці підійшли до нього, Швед був непритомний. Він лежав на спині, але не рухався. Потім його перевернули на бік, і Мар'ян прокашлявся.

Після матчу він прийшов до тями. Сподіваюся, він не сильно постраждав. Удар припав в основному по голові та ребрах", - цитує Вранкена GVA.

Зазначимо, що вже після виходу Шведа з поля господарі пропустили ще двічі та програли матч - 3:1 на користь Ейпена.

Цього сезону Мар'ян зіграв за Мехелен 18 матчів, у яких забив два м'ячі і виконав одну результативну передачу.