В рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА французький “ПСЖ” у Парижі приймав мадридський “Реал”, передає кореспондент УНН.

“ПСЖ” розпочав активніше, але парою своїх моментів не скористався. Після прострілу Кіліана Мбаппе на перших хвилинах Анхель Ді Марія запустив м’яч вище воріт, а потім французький нападник, легко пройшовши Дані Карвахаля, не реалізував вихід наодинці.

Головні події баталії відбулися по перерві. Спочатку на 62 хвилині парижани могли змінити цифри на табло, але після удару з пенальті від Ліонеля Мессі сейв здійснив Тібо Куртуа.

Проте без голів у цьому матчі команди не пішли. Вже у компенсований до зустрічі час Кіліан Мбаппе після передачі п’ятою Неймара пройшов з м’ячі між двох суперників, увірвався до карної зони гостей з Іспанії та надіслав ігровий снаряд поміж ніг Куртуа — 1:0.

Відзначимо, що українець Андрій Лунін провів увесь поєдинок на лаві для запасних.