В Одесі вже сьомий день тривають пошуки зниклого першого заступника командира загону — начальника штабу Одеського загону морської охорони Держприкордонслужби Олексія Черткова. Про це у коментарі УНН повідомив помічник голови Держприкордонслужби України — прессекретар Андрій Демченко.

“Пошуки тривають. Додаткової інформації, яку можна повідомити, немає. Наразі розглядають всі версії, які б допомогли встановити, що саме призвело до того, що людина не з’явилася на робочому місці. Інформації, яка б виокремлювала якусь одну версію, на даний момент немає”, — розповів Демченко.

За його словами, посада Черткова передбачала доступ до державної таємниці.

В Одесі 1 червня 2021 року зник перший заступник командира загону — начальник штабу Одеського загону морської охорони Держприкордонслужби Олексій Чертков.

Невдовзі його було оголошено у розшук.

Керівник пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ Костянтин Кізім повідомляв, що у відділі прикордонної служби, яка дислокується в смт Тарутине на Одещині знайшли тіло військового-контрактника, який загинув внаслідок вогнепального поранення.

Також Кізім повідомляв, що в Одесі правоохоронці розслідують обставини загибелі прикордонника, якого знайшли застреленим у власному кабінеті.

Чи пов’язані всі ці випадки, наразі не відомо.

Поделиться в соц. сетях: