Ліфт зупинився нижче першого поверху. Приблизно за 15 хвилин сім'я самостійно вибралася з кабіни.

У селищі міського типу Пісочин Харківського району з восьмого поверху обірвався ліфт, у якому перебували чотири особи. Люди не постраждали, повідомляє Нацполіція у неділю, 5 грудня.

Вказано, що напередодні ввечері чотири особи, зокрема 3-річна дитина, зайшли до ліфта, який викликали на восьмий поверх багатоквартирного будинку.

"Встановлено, що під час руху ліфт почав спускатися з великою швидкістю і зупинився нижче першого поверху. Приблизно через 15 хвилин сім'я самостійно вибралася з кабіни. Тілесні ушкодження ніхто з них не отримав", – йдеться у повідомленні.

Відкрито справу за статтею про порушення правил використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель та споруд (ч.1 ст.275 КК України). Максимальне покарання передбачає до 3-х років обмеження волі.

Раніше в Одесі з п'ятого поверху зірвався ліфт, у якому перебували двоє пасажирів. Тоді спрацювало екстрене гальмування і кабіна застрягла між четвертим та третім поверхом.

А у Києві загинув монтажник, який упав у шахту ліфта. Інцидент стався на будівельному майданчику ЖК Оберіг-2 у Дарницькому районі.

Поделиться в соц. сетях: