На Рівненщині за стрілянину в цуценят суд визначив чоловіку п'ять років позбавлення волі, але з іспитовим строком в один рік.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, вирок 46-річному чоловіку виніс Здолбунівський районний суд.

10 серпня обвинувачений із пневматичної гвинтівки одне цуценя застрелив, влучивши в голову, а у друге двічі стріляв, але його вдалося врятувати.

Слідчі повідомили 46-річному здолбунівчанину про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 299 КК України - жорстоке поводження з тваринами, вчинене з особливою жорстокістю.

У поліції зазначають, що свою вину під час судового засідання чоловік визнав повністю та активно співпрацював зі слідством, що стало пом'якшуючою обставиною у призначенні покарання.

Суд визнав стрілка винним у вчиненні кримінального правопорушення і призначив йому покарання - позбавлення волі на строк п'ять років. Утім, чоловіка звільнили від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо він упродовж іспитового терміну в один рік не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов'язки.

Зокрема, засуджений зобов'язаний періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання або роботи.

Фото Національної поліції

Фото Національної поліції

Поделиться в соц. сетях: