Вчені проаналізували кров пацієнта, зараженого оригінальним вірусом SARS-CoV-1 на початку 2000-х років, та хворого на COVID-19.

Дослідники Університету Дьюка та Університету Північної Кароліни в Чапел-Хіллі виявили та проаналізували антитіло, що обмежує тяжкий перебіг інфекцій різних коронавірусів. Про це йдеться у повідомленні UNC.

"Це антитіло має потенціал для лікування нинішньої епідемії, воно також може стати у нагоді для майбутніх спалахів, якщо або коли інші коронавіруси перейдуть від своїх природних господарів-тварин до людей", - стверджує співавтор дослідження доктор Бартон Хейнс.

Експерти проаналізували кров пацієнта, зараженого оригінальним вірусом SARS-CoV-1 на початку 2000-х років, та хворого на COVID-19.

Із загальної кількості 1700 антитіл 50 були здатні зв'язуватися як з вірусом SARS-CoV-1, так і SARS-CoV-2, що провокує COVID-19.

Зокрема, було виявлено одне особливо потужне антитіло, яке могло зв'язуватися з безліччю коронавірусів тварин.

"Це антитіло пов'язується з коронавірусом у місці, яке зберігається при численних мутаціях та варіаціях, в результаті воно може нейтралізувати широкий спектр коронавірусів", - додав Хейнс.

Тестування антитіла на мишах показало, що воно може блокувати і мінімізувати інфекції, що виникають.

Нагадаємо, раніше британські 

Поделиться в соц. сетях: