Раннє лікування коронавірусної інфекції для дітей дуже важливе. На цьому наголосив в коментарі журналістам УНН лікар Ігор Гайдук. Він підкреслив — коронавірус вражає як дітей, так і дорослих.

“Інформація про те, що коронавірус не вражає дітей — неправдива. Так, діти до 5 років менш вразливі, бо у них на 50% більше лейкоцитів. Дітям природа дала таку кількість лейкоцитів, що в них відразу починається синтез антитіл і тому хвороба може протікати без клінічних проявів. Однак батькам треба бути уважними — будь-які фактори, які дитину ослаблюють, в тому числі хронічні захворювання, призводять до тяжкого перебігу будь-якої хвороби, в тому числі й коронавірус”, — вважає лікар.

Саме тому, при перших проявах хвороби, наголошує Ігор Гайдук, треба проводити діагностику та розпочинати раннє лікування.

“Якщо є підозра на коронавірус, то треба одразу проводити діагностику, а лише потім — лікування. Зараз наука так працює, що існує багато допоміжних препаратів та препаратів прямої дії. Вчені вже винайшли такі препарати, які діють безпосередньо на вірус”, — розповів Ігор Гайдук.

Поделиться в соц. сетях: